+420 732 564 286

Pinterest

made by CAPO
licensed by TATRA

O nás

TATRA 815-7 8×8 RC 1:10 je model znamenající nové měřítko možností a zážitků, který přinášíme na trh v úzké spolupráci s čínskou společností Caporacing, Ltd. a českou společností jako výhradní dovozce a prodejce v celé České republice.

Z pozice odborného poradce jsme se podíleli na vzniku zdokonalené druhé série modelu, kterou dodáváme. Zajistili jsme rovněž úspěšnou celosvětovou autorizaci vnějšího designu, konstrukčních řešení a ochranných známek, aby měl model právo nést logo slavné značky TATRA.

Právě zásluhou našich vazeb na společnost Capo Technology Co. Ltd proto spolu s distribucí a prodejem modelu poskytujeme nejen standardní záruční a pozáruční servis, ale také dodávku a prodej náhradních součástí a kvalifikované poradenství pro stavbu, zprovoznění a údržbu.

Pro naše zákazníky jsme navíc ve spolupráci s partnerskou společností připravili zajímavé bonusy, které model promění ve vstupenku na zajímavé akce a místa spojená se značkou TATRA. Na základě přání našich zákazníků budeme u výrobce modelu zadávat rovněž výrobu originálního příslušenství.

Model TATRA 815-7 8×8 RC 1:10 máme samozřejmě k dispozici v sestavené podobě, na níž si je možné každou z předností názorně ukázat. Ze své pozice výhradního dovozce a prodejce jsme zároveň schopni garantovat nejlepší servis a cenu pro zákazníka v celé České republice.

O nás