+420 732 564 286

Pinterest

made by CAPO
licensed by TATRA

Model

Model TATRA 815-7 8×8 RC 1:10 je detailní zmenšeninou nákladního plněpohonného vozidla do těžkého terénu TATRA 815-7. Celý model je zhotoven z více než 2000 součástí vyrobených především obráběním a lisováním lehkých slitin a částečně pryžových a plastických hmot. Tvarové a konstrukční řešení proto v nejvyšší dosažitelné míře odpovídá uznávané předloze.

Zcela unikátní je ve světě modelů věrné zpracování podvozku s centrální nosnou rourou a výkyvnými polonápravami. V praxi to znamená funkční řešení pohonu všech kol doplněné uzávěrkami náprav. To vše dává modelu jízdní vlastnosti překonávající terén se stejnou samozřejmostí jako v případě skutečného vozu.

Model TATRA 815-7 8×8 RC 1:10 je dodáván před-sestavený ve speciálním boxu. Balení obsahuje součásti nutné k sestavení statického modelu vozidla, k nimž je přiložen tištěný návod. Všechny součásti jsou opatřeny lakováním v příslušném odstínu. Výjimku tvoří interiér z plastických hmot, respektive stěrače předního okna a rámečky střešních pozičních světel, které je potřebné nalakovat v průběhu stavby. Vzhledem ke své náročnosti je stavebnice vhodná pro zkušenější modeláře.

V případě zájmu je možné objednat model v kompletně sestavené podobě, jak ve statické formě sestaveného modelu vozidla, tak ve formě plně funkčního modelu na dálkové ovládání.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg
Přehrát video

PŘEDLOHA

TATRA 815-7 8×8 patří nejschopnějším nákladním vozům do těžkého terénu na světě. Design a konstrukce nákladních vozidel TATRA těží z poznatků dlouholetého vývoje jedinečné konstrukce podvozku, jehož základem je centrální nosná roura a výkyvné polonápravy.

K přednostem použitého řešení nákladních vozidel TATRA patří mimořádná tuhost konstrukce, vysoká užitečná hmotnost, ohromující průchodnost terénem, jízdní stabilita, uživatelský komfort a dlouhá životnost v nejnáročnějších podmínkách.

Typická je vysoká modularita a variabilita nákladních vozidel TATRA, umožňující reagovat na individuální požadavky zákazníka. Volit je možné například velikost podvozku, hnací agregát, pohonné ústrojí, provedení nástaveb a podobně.

Tyto a mnohé další vlastnosti jsou důvodem značného zájmu a pozornosti bezpečnostních a záchranných složek zemí z celého světa o nákladní vozidla TATRA, které ze svých zkušeností potvrzují jejich stabilní přednosti.

Capo Technology Co. Ltd

Dynamická čínská společnost založená s cílem změnit zavedená pravidla v oblasti návrhu a produkce modelů vozidel na dálkové ovládání disponující vlastním vývojovým oddělením, výrobním zázemím s nejmodernějším strojním vybavením a svěžím přístupem k řešení nejnáročnějších přání. Za dobu své existence si společnost získala silné renomé a zasloužené uznání mezi modeláři na celém světě.

Známá česká společnost je předním výrobcem nákladních vozů do těžkého terénu stavějící na jedinečné koncepci centrální nosné roury s výkyvnými polonápravami a více jak sto šedesáti letech zkušeností s výrobou dopravních prostředků, kterými dosáhl celosvětového věhlasu. K základním hodnotám patří důraz na konstrukční řešení, vysoká užitná hodnota a prozákaznický přístup.